Mēs palīdzēsim pozitīvi pārsteigt!

Rūpīgākais biznesa dāvanu serviss

Dāvanu izlase

Mēs pārzinām Latvijā radīto preču un pakalpojumu piedāvājumu, varam piedāvāt jaunākos un interesantākos risinājumus, lai Jūsu dāvana būtu unikāla, aktuāla un ar pievienoto vērtību!
Piemeklēsim tieši Jūsu pasākuma tematikai, svētkiem un uzņēmuma nozarei atbilstošāko dāvanu vai izveidosim unikālu dāvanu komplektu.

Individuāli piedāvājumi

Ja mūsu dāvanu katalogā neatradāt sev atbilstošu piedāvājumu, sazinieties ar mums, lai varam izstrādāt unikālu piedāvājumu tieši Jums!

Apsveikumu teksti

Izvēlieties jau gatavu tekstu no mūsu datu bāzes vai ļaujiet mūsu radošajai komandai sacerēt unikālu apsveikuma tekstu, dzejoli vai tostu tieši Jūsu dāvanai.

Digitālās dāvanas

Plānojiet apsveikt partnerus ar gaumīgu apsveikumu e-pastā? Mēs izveidosim kvalitatīvu digitālo apsveikuma kartiņu ātri un radoši.
Taču, varam arī izveidot īpašu lapu Facebook tīklā, izveidot aplikāciju vai pat mājas lapu kā biznesa dāvanu!

Pasākumu organizēšana

Pilna servisa pasākumu organizēšana – semināri, konferences, degustācijas, prezentācijas, ekskursijas, ballītes.

Gatavas dāvanas

Jūsu ērtībai – gatavi dāvanu piedāvājumi svētkiem un ikdienai. Ērti izvēlēties un pasūtīt. Nav jāgaida, kamēr Jums izstrādās piedāvājumu un atsūtīs to saskaņošanai. Viss redzams mūsu katalogā – Jūs zināsiet cik dāvanas izmaksās un saņemsiet tās izvēlētajā piegādes veidā – ar kurjeru, pakomātā vai mūsu birojā.

Dāvanu noformēšana

Iesaiņosim un noformēsim dāvanas, atbilstoši Jūsu vēlmēm un vajadzībām. Iesaiņosim arī dāvanas, kuras būsiet jau iegādājušies kur citur.

Grafiskais dizains

Radīsim jaunu vizuālo risinājumu, kartiņas un apsveikuma maketu, dāvanas noformējumu vai arī adaptēsim un pielabosim jau izstrādātu dizainu.

Dāvanu un ziedu piegāde

Nodrošinām dāvanu piegādi klientiem un Jūsu biznesa partneriem – Jūsu izvēlētā vietā un laikā.
Papildus Jūsu izvēlētajai dāvanai varam pievienot ziedus, mākslinieciskas augu kompozīcijas un sezonālas dekorācijas.

Pasākumu tehniskais nodrošinājums

Profesionālās skaņas un gaismas tehnikas, skatuves un dekorāciju noma, uzstādīšana, apkalpošana